Series
Ratings
62- Men on a MissionRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
How Long I've KissedRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Giant Peng TVRated ★ 0.5
Slam DunkRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.0
On the Way to the AirportRated ★ 2.5
Just DanceRated ★ 4.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 0.5
My Sweet CityRated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Phantom Singer 2Rated ★ 4.0