Titles you rated
Love ClinicRated ★ 1.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
LeonRated ★ 2.0