Movies
Ratings
431
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 3.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.5
The Secret ScandalRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 2.0
A Knight's TaleRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.5
Speed RacerRated ★ 2.0
GremlinsRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.5