Titles you rated
Don JonRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
11 A.M.Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Faces in the CrowdRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 1.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
ControllerRated ★ 3.0
Aachi and SsipakRated ★ 2.0