Movies
Ratings
753
ExtractionRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 4.0
ShaftRated ★ 2.0
Project PowerRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 2.0
John WickRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
ContagionRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0