Movies
Ratings
206
An AlgorithmRated ★ 2.0
The Boy From NowhereRated ★ 4.0
Our BodyRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
OkjaRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5