Movies
Ratings
436
Pee Mak PhrakanongRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
BilocationRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
OculusRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.0
Genome HazardRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Get SmartRated ★ 3.5