Movies
Ratings
185
Mother of the BrideRated ★ 2.5
Lonely PlanetRated ★ 1.0
Love at First SightRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5