Series
Ratings
69
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 1.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0