Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5