Movies
Ratings
60
Spider-ManRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
2 Days in ParisRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
DreddRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5