Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 2.0
One PieceRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Batman: The Animated SeriesRated ★ 4.5