Series
Ratings
19
Detective Academy QRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0