Titles you rated
- ViciousRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0