Movies
Ratings
482
ParasiteRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5