Titles you rated
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 2.0
AquamarineRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 4.5
A FamilyRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 0.5
The ReboundRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
When in RomeRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
HoneyRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0