Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Lost in AustenRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5