Movies
Ratings
103
District 9Rated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
The CallRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5