Titles you rated
Steel RainRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
MonstrumRated ★ 1.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.0
RampantRated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 2.0
The WrathRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0