Movies
Ratings
46
HopeRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0