Movies
Ratings
802
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 2.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Johnny ExpressRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5