Movies
Ratings
249
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
AirRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
DuneRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
SilmidoRated ★ 5.0