Movies
Ratings
580
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
PainedRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 2.5
Eight BelowRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 2.5
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 4.5
Cats & DogsRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
MouseHuntRated ★ 4.5