Titles you rated
The MayorRated ★ 1.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 2.0
MasterRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 4.0