Movies
Ratings
527
A Star Is BornRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Love, SimonRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
DisenchantedRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0