Movies
Ratings
20
The TerminatorRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 5.0