Movies
Ratings
121
Real SteelRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The MistRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 0.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5