Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 1.5
AtonementRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0