Movies
Ratings
388
MaleficentRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Over the HedgeRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Nim's IslandRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Return to OzRated ★ 3.5