Movies
Ratings
90
District B13Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 2.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 0.5
May 18Rated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 3.5