Titles you rated
Stuart LittleRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5