Movies
Ratings
938
Carry OnRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Under ParisRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
AtlasRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The UnforgivableRated ★ 3.5
SpacemanRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
The MotherRated ★ 2.5
FallRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5