Titles you rated
GaslightRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 5.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.5
The PlatformRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 0.5
Hidden FaceRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 0.5