Movies
Ratings
17
The Social NetworkRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0