Movies
Ratings
727
SpyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Big EyesRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5