Titles you rated
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.0