Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0