Movies
Ratings
676
DeadpoolRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Jenny, JunoRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Mr. RightRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 5.0
Our Summer in ProvenceRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
KillersRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0