Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0