Series
Ratings
24
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0- Excessive ChallengeRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0