Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.5
Seoul VibeRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
Where to Invade NextRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Wolf's CallRated ★ 3.0