Titles you rated
Mr. QueenRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
He Is PsychometricRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 0.5
Hymn of DeathRated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.0