Movies
Ratings
593
BabygirlRated ★ 3.0
The Idea of YouRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
And Just Like That… The DocumentaryRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
NosferatuRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
IbelinRated ★ 4.0
Hack Your Health: The Secrets of Your GutRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
MarthaRated ★ 3.5
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Far from HeavenRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5