Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0