Series
Ratings
35
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Silo Season 2Rated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5