Movies
Ratings
941
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 2.5
The UninvitedRated ★ 2.5
White ValentineRated ★ 2.0
DaisyRated ★ 2.0
WindstruckRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
ReptilianRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0