Titles you rated
Dramaworld Season 1Rated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 2.5