Titles you rated
Joshua: Teenager vs. SuperpowerRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 3.5
Secret WindowRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Just MercyRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.5
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0