Series
Ratings
14
The BequeathedRated ★ 2.0- 고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 3.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Riding a UnicornRated ★ 3.5- Please Like MeRated ★ 4.0
Please Like MeRated ★ 3.5- Please Like MeRated ★ 3.5
- Please Like MeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0