Series
Ratings
16- Men on a MissionRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0